Firmamız Hakkında Bilgiler

Hakkımızda

En son teknolojinin kullanıldığı modern tesislerde, takım ruhunu benimseyen çalışanları ile birlikte, doğal kaynakları uygun şekilde kullanıp, birbirinden değerli markaları, projelerimizde kullanarak size en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. UNİPAR markası ile park, bahçe ve peyzaj projelerinde beton grubu kullanımını gerektiren projeler sunulmaktadır. 

Müşteri memnuniyetini öne çıkararak, günümüz şartlarının en değerli projelerini üretmeniz için size ÇÖZÜM ORTAĞI olmanın peşindeyiz.
Ürünlerimiz parkları ve bahçeleri sıradan desen ve renkler yerine, zevkinize göre yaşam alanları oluşturmanız için üretiliyor.Parke ve bordürlerde ezberleri bozmak için, doğal görünümlü, estetik ürünleri sizlerle buluşturuyor. Parklar ve Bahçeleri renklendirmek ,yaşam alanlarınızı hayal gücünüze göre tasarlamak için ürün yelpazesiyle hizmetinizde. 


Parklar ve Bahçeler artık DAHA DA GÜZEL olacak.

Vizyonumuz

Organizasyonel yapımızı ve teknolojik alt yapımızı sürekli geliştirerek, profesyonel ve ulusal standartlarda iş yapabilen ve bu doğrultuda nitelikli hizmet vermek, kilitli taş parke, peyzaj projeleri geliştirebilen ve tüm projelerin teslim sonrası hizmetlerini, bakım ve onarımını yapabilecek alt yapıya sahip, lider bir marka olmak

Misyonumuz

Tüm şartlar altında mükemmelliği hedefleyen Unipar İnşaat, en alt kademeden tepe yönetime kadar tüm çalışanlarını ve iş ortaklarını sürekli gelişime, dürüstlüğe, verimli çalışmaya ve yaptığı işe değer katmaya teşvik edici mahiyette çalışmalar yürütür.

Tüm faaliyetlerinde çevreye ve içinde bulunduğu topluma karşı sorumluluklarını dikkate alarak hareket eden Unipar İnşaat, bu duyarlılığını çevreye minimum seviyede etki eden ürün ve teknolojileri kullanarak gösterir. Hassasiyet sahibidir.

 

Referans Listesi
Hasçelik
Hacılar Belediyesi
Melikgazi Belediyesi
Kocasinan Belediyesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Turkuaz Seramik
Kayseri Park
Başyazıcıoğlu 
Cennet Yatak
Ergün Yatak
Kayseri OSB
Marmaris Belediyesi
Bodrum Belediyesi
Kavaklıdere Belediyesi
Karayolları 6. Bölge Müdürlüğü
Televol Isı
Köklü İnşaat
Roton
Erciyes Üniversitesi
Erciyes A.Ş. 
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi
Abdullah Gül Üniversitesi
Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanlığı
Kayseri Valiliği
Kayseri Emniyet Müdürlüğü
Milli Eğitim Müdürlüğü
Kayseri Şeker Fabrikası
Boğazlıyan Şeker Fabrikası
Botaş Doğalgaz